Konkurs klubu operatorów

W trakcie trwania imprezy Volvo Maszyny Budowlane Polska przeprowadzi eliminacje kolejnej edycji konkursu Klubu Operatorów. Zainteresowani zawodowcy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach wymagających precyzji i opanowania. Najlepsi zakwalifikują się do krajowego finału i kto wie, być może wyjadą reprezentować Polskę w wielkim, międzynarodowym finale tych zmagań.

Żuraw wieżowy Krupiński Cranes

Krupiński Cranes to producent polskich żurawi wieżowych, którego hasło to Jakość – Precyzja – Efektywność. Krupiński Cranes dostarcza żurawie wieżowe wysokiej jakości dla wymagających i nowoczesnych placów budowy. Pierwsze żurawie pracują już od lutego tego roku. Z najnowszym modelem będzie można zapoznać się podczas naszych targów, nie tylko w postaci statycznej ale także w postaci dynamicznych prezentacji w terenie zewnętrznym.

Crane Operator Challenge Polska

Zapraszamy serdecznie wszystkich operatorów żurawi wieżowych na konkurs Crane Operator Challenge Polska. Zawody odbędą się na najnowszym modelu żurawia Krupiński Cranes. Gwarantujemy wspaniałe nagrody, satysfakcję z wygranej i niesamowitą atmosferę zawodów. Serdecznie zapraszamy, razem z Komisja Operatorów Żurawi Wieżowych ZZ Wspólnota Pracy.