ZBUDUJ SWÓJ SUKCES

Trzy dni wypełnione targami i wydarzeniami przeznaczonymi dla specjalistów z branży budowlanej, którzy rozwijają swoje firmy oraz szukają nowych rozwiązań technicznych

LICZBY MAJĄ ZNACZENIE | …i wiedzą o tym wszyscy z branży budowlanej. W tym roku Ptak Warsaw Expo przewiduje, że organizowane przez niego Targi Maszyn Budowlanych odwiedzi ok. 5 tysięcy osób. Swoje usługi zaprezentuje zaś — na ponad 30 tys. metrów kwadratowych — ok. 150 wystawców, m.in. VOLVO, Scania, JCB Interhandler, Amago, Kingway, Stehr, Polsad, CAT, New Holland, Krupiński i inni. Jak widać już same liczby dają spore wyobrażenie o zainteresowaniu wydarzeniem, a dodajmy, że wśród partnerów i patronów targów znaleźli się m.in. Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

KORZYŚCI ZE SPOTKAŃ | Chociaż w ostatnich latach zmieniły się sposoby docierania przez klientów do poszukiwanych przez nich specjalistów (m.in. za sprawą Internetu), to wciąż nic nie zastąpi idei targów. Tylko one umożliwiają dotknięcie i wypróbowanie sprzętów, a jest to ważne zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Construction Machinery Exhibition pozwala im skrócić drogę transakcji handlowych oraz ułatwia nawiązanie nowych, intratnych relacji biznesowych.

SPRZĘT TO PODSTAWA | Maszyny i pojazdy budowlane, podnośniki, części zamienne, rusztowania, deskowania, dźwignice oraz maszyny produkujące materiały i komponenty budowlane. To tylko niektóre z szerokiej palety produktów, oferowanych przez wystawców Construction Machinery Exhibition. A nie zapominajmy, że odwiedzający targi mają nie tylko możliwość zakupu najnowocześniejszych sprzętów i produktów, lecz także skorzystania z oferty różnego rodzaju usługodawców budowlanych.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE | Ptak Warsaw Expo doskonale wie, jak wiele precyzji, doświadczenia i skupienia wymaga wykonanie większości prac budowlanych. Chcąc z jednej strony docenić specjalistów z branży, a z drugiej stworzyć im przestrzeń komfortu i relaksu, organizator Targów Maszyn Budowlanych zaprasza wszystkich do udziału w ciekawych wydarzeniach towarzyszących: Konkursie Klubu Operatorów (organizowanym przez Volvo), Crane Operator Challenge Polska (organizowanym przez Komisję Operatorów Żurawi Wieżowych ZZ Wspólnota Pracy), a także Pokazie Żurawia wieżowego Krupiński Cranes. To niezwykłe okazje, aby sprawdzić swoje umiejętności lub podziwiać sprawność kolegów po fachu.