Międzynarodowe i największe targi maszyn budowlanych, narzędzi i prac wykończeniowych już wkrótce

Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show to największe targi maszyn budowlanych, narzędzi i prac wykończeniowych w Polsce. Oba wydarzenia odbędą się w Ptak Warsaw Expo w dniach 12-14 października 2023 roku, by pozwolić odwiedzającym na poznanie pełnych możliwości biznesowych sektora.

Koniunktura w branży budowlanej wciąż jest daleka od ideału. Choć nastroje działających w niej firm są nieco bardziej pozytywne niż pod koniec ubiegłego roku, ich przedstawiciele niezmiennie borykają się z rosnącymi kosztami energii, paliw i zatrudnienia. Jednocześnie mierzą się oni z kolejnymi zmianami w przepisach oraz wymogach prawnych, jak również ze wzrostem cen komponentów i usług. Jak sobie z tym poradzić? Jak zdynamizować relacje biznesowe i zagwarantować dalszy rozwój sektora? Na te pytania odpowiedzą dwa wydarzenia organizowane w Ptak Warsaw Expo, czyli Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show.

Warsaw Construction Expo

Tematyka Warsaw Construction Expo oscylować będzie wokół technologii budowlanych, architektury i projektowania, jak również zrównoważonego budownictwa. Nie zabraknie firm i ekspertów z dziedzin infrastruktury i budowy dróg oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Pokazane zostaną nowe technologie w budownictwie, a odwiedzającym przedstawieni zostaną inwestorzy, chcący ulokować kapitał w branży.

Warsaw Tools & Hardware Show

Zakres branżowy Warsaw Tools & Hardware Show to przedstawienie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych branży. Odwiedzający będą mogli zaznajomić się z ofertami liderów sektora, którzy dystrybuują między innymi elektronarzędzia, piły tarczowe i taśmowe, narzędzia pneumatyczne, gwoździarki i zszywacze, narzędzia stolarskie, ręczne, systemy mocowań, artykuły ścierne, chemię techniczną i materiały budowlane.

Międzynarodowa odsłona wydarzeń w Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo to polski lider branży targowej i centralny punkt eventowy Europy. Duża w tym zasługa profesjonalizmu i doświadczenia, ale również lokalizacji. To dobry punkt spotkań biznesowych, przyciągający odwiedzających z różnych stron Starego Kontynentu i świata. Dowodem na to są statystyki. Poprzednie edycje Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show odwiedzili goście z ośmiu krajów Europy!

Ten branżowy miks pozwolił na przeprowadzenie dogłębnej analizy sektora, poznanie międzynarodowych rozwiązań, otwarcie uczestników na światowe możliwości i dyskusję kongresową opartą o różne punkty widzenia. Wzorem poprzedniego roku w ramach obu wydarzeń w nadchodzącej edycji odbędzie się część edukacyjna, służąca podnoszeniu kompetencji własnych i wynajdowaniu kolejnych sposobów na rozwój w biznesie.

Znajdź się w centrum branży budowlanej i międzynarodowo rozwiń swój biznes. Zapraszamy na Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show!

Zostań wystawcą Warsaw Tools & Hardware Show: https://warsawtoolsshow.com/zostan-wystawca/

Zostań wystawcą Warsaw Construction Expo: https://warsawconstructionexpo.com/zostan-wystawca/

Odbierz bezpłatny bilet Warsaw Tools & Hardware Show: https://warsawtoolsshow.com/rejestracja/

Odbierz bezpłatny bilet Warsaw Construction Expo: https://warsawconstructionexpo.com/rejestracja/