Construction Machinery Exhibition 2021

Między 08-10 listopada 2024 profesjonaliści z sektora budowlanego zawitają do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo, w celu zapoznania się z szeroką ofertą maszyn budowlanych oraz innowacyjnymi technologiami i narzędziami. W trakcie Największych Targów Maszyn Budowlanych odwiedzjący będą mogli doświadczyć dynamicznych pokazów maszyn oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert targowych.

Construction Machinery Exhibition w Ptak Warsaw Expo to premierowe targi, podczas których specjaliści z branży budowlanej będą mieli dogodną okazję zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą wiodących firm, a także poznać i omówić czynniki generujące rozwój dyscypliny. Wydarzenie będzie miejscem wymiany informacji na temat najnowszych technologii budowlanych, wykorzystywanych do wznoszenia obiektów, jak również nowoczesnego oprogramowania i innych dostępnych narzędzi.

Zakres branżowy wydarzenia związany jest z zagadnieniami z zakresu inżynierii lądowej, określanej także jako budownictwo lądowe i wodne. W trakcie targów prezentowane będą maszyny, pojazdy i komponenty budowlane, a także podnośniki, rusztowania, deskowania, szalunki czy dźwignice. Uczestnicy targów Construction Machinery Exhibition zobaczą również najnowsze maszyny recyklingowe i robocze, maszyny do górnictwa skalnego oraz pojazdy utrzymania dróg i zieleni. Wśród firm przedstawiających swoją ofertę nie zabraknie także dostawców usług serwisowych oraz części zamiennych.

Dodatkowym atutem jest fakt, że w tym samym czasie w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce również targi narzędziowe – Warsaw Tools & Hardware Show. Wydarzenia zrzeszające przedstawicieli branży wykończeniowej i sektora budowlanego wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, recyklingowych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter obu wydarzeń oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo dają nieograniczone możliwości prezentacji swoich produktów i usług wystawcom z branży remontowo-budowlanej. Spójna tematyka obu wydarzeń oraz obecność w jednym miejscu i czasie, zarówno przedstawicieli firm prowadzących działalność w zakresie budownictwa, jak i reprezentantów branży wykończeniowej będzie niewątpliwie sprzyjać budowaniu trwałych relacji biznesowych i pozyskaniu nowych kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy na targi!